Historia

Gabinety

Usługi

Zespół

Strefa pacjenta

Film o MM Dent

najlepszy  dentysta dla dzieci i dorosłych we wrocławiu stomatolog dziecięcy we wrocławiu

• Sprawdź ofertę naszego gabinetu stomatologicznego, który cieszy się dobrą opinią wśród klientów •

Strefa pacjenta

Uwaga super rodzice!

W naszym gabinecie dentystycznym MM Dent we Wrocławiu zawsze dążymy do zapewnienia najlepszej opieki stomatologicznej dla dzieci. A teraz mamy dla Was wskazówkę, która sprawi, że wizyty staną się jeszcze bardziej efektywne.
Umawiajcie się na wizyty w godzinach porannych!

Poranne wizyty pozwolą na jeszcze bardziej efektywny i przyjemny pobyt w gabinecie stomatologicznym!
Wyspany przedszkolak to dziecko gotowe na podbój stomatologicznego królestwa! Wasze dzieci będą miały więcej energii i chęci do współpracy, a my będziemy bardziej zaangażowani i gotowi do działania.

Czy jesteście gotowi na dentystyczną przygodę, maluchy? W gabinecie dentystycznym MM Dent we Wrocławiu wiemy, że wizyta u dentysty może być nieco przerażająca. Ale nie bójcie się! Mamy cały arsenał przyjaznych narzędzi, które sprawią, że będziecie uśmiechnięte od ucha do ucha.
Podczas pierwszej wizyty zabierzemy Was w podróż adaptacyjną do naszego gabinetu stomatologicznego. Poznacie z bliska wszystkie nasze narzędzia do ratowania zębów. I hej, mają też całkiem zabawne nazwy! Mamy „łapkę do kulek z watki”, „pompkę do wypełniania poduszeczek przy ząbku”, „latarkę zębowej wróżki”, a nawet „maszynę do straszenia czekoladowych potworków”. Ale to nie wszystko! Mamy lody waniliowe z automatu, smakowe lekarstwa, bileciki do kasowania i wiele innych.
Zanim jednak Wy mali pacjenci i Wasi rodzice złożycie nam wizytę, omówmy kilka prostych zasad.

Nie okazujcie obaw, strachu i innych negatywnych emocji podczas przygotowywania dziecka do wizyty, jak również już w trakcie odwiedzin w gabinecie dentystycznym. Prosimy również nie „straszcie” dzieci wizytą u stomatologa. Uwagi typu: „jak nie będziesz mył ząbków zabierzemy cię do dentysty” nasilają strach i niechęć maluchów do wizyty w gabinecie stomatologicznym. Drodzy rodzice nie straszcie też dzieci opowieściami o wiertłach czy bolesnych zabiegach. Wręcz przeciwnie, tłumaczcie im, że dentysta jest po to, aby pomóc i dbać o ich zdrowe uśmiechy.

Nie oczekujcie, że już podczas pierwszego spotkania Wasze dziecko będzie radośnie otwierać usta i pozwalać nam na wszelkie eksperymenty w jamie ustnej. Jednak sam fakt, że usiądzie na fotelu to już sukces! A gdy zobaczymy, że pokaże nam swoje ząbki, zgasi i zapali lampkę, a może nawet przytrzyma włączone urządzenie stomatologiczne, to dopiero początek cudownej przygody!
W naszym gabinecie stomatologicznym MM Dent we Wrocławiu wiemy, jak zaskoczyć dzieci i uczynić wizytę u dentysty prawdziwą frajdą. Nasz doświadczony zespół stomatologów dziecięcych doskonale rozumie, że nie zawsze jesteśmy gotowi na te wszystkie narzędzia i dźwięki. Ale czy to musi oznaczać, że nie możemy się dobrze bawić?

Pozwólcie lekarzowi i asystentce stomatologicznej, aby samodzielnie przeprowadzili rozmowę z Waszym dzieckiem, podczas gdy Wy zajmiecie miejsce obserwatora. Dopiero po dokładnym zbadaniu stanu uzębienia, zgłoście lekarzowi wszystkie pytania, które Was nurtują.
W gabinecie stomatologiczny MM Dent we Wrocławiu wiemy, jak ważne jest zdrowie ząbków Waszych maluchów. Dlatego zapraszamy do naszego przyjaznego gabinetu, gdzie rozbawiamy i dbamy o uśmiech Waszych dzieci.

  • Wszystkie
  • Plansze I
  • Plansze II
  • Prace dzieci
Plansza nr 1 - dzieci w wieku przedszkolnym
Plansza nr 2 - dzieci w wieku przedszkolnym
Plansza nr 3 - dzieci w wieku przedszkolnym
Plansza nr 4 - dzieci w wieku przedszkolnym
Plansza nr 5 - dzieci w wieku przedszkolnym
Plansza nr 6 - dzieci w wieku przedszkolnym
Plansza nr 7 - dzieci w wieku przedszkolnym
Plansza nr 8 - dzieci w wieku przedszkolnym
Plansza nr 9 - dzieci w wieku przedszkolnym
Plansza nr 10 - dzieci w wieku przedszkolnym
Plansza nr 1 - dzieci w wieku szkolnym
Plansza nr 2 - dzieci w wieku szkolnym
Plansza nr 3 - dzieci w wieku szkolnym
Plansza nr 4 - dzieci w wieku szkolnym
Plansza nr 5 - dzieci w wieku szkolnym
Plansza nr 6 - dzieci w wieku szkolnym
Plansza nr 7 - dzieci w wieku szkolnym
Plansza nr 8 - dzieci w wieku szkolnym
Plansza nr 9 - dzieci w wieku szkolnym
Plansza nr 10 - dzieci w wieku szkolnym
prace dzieci nr 1
prace dzieci nr 2
prace dzieci nr 3
prace dzieci nr 4
prace dzieci nr 5
prace dzieci nr 6
prace dzieci nr 7
prace dzieci nr 8
prace dzieci nr 9
prace dzieci nr 10
prace dzieci nr 11
prace dzieci nr 12
prace dzieci nr 13
prace dzieci nr 14
prace dzieci nr 15
prace dzieci nr 16
prace dzieci nr 17
prace dzieci nr 18
prace dzieci nr 19

Pierwsza wizyta u stomatologa

Zgodnie z zaleceniami towarzystw stomatologicznych powinna odbyć się do końca drugiego roku życia dziecka. Dotyczy to również maluchów, u których zęby rozwijają się całkowicie prawidłowo i nigdy nie skarżyły się na ból zęba.
Teraz, nie mówimy, że macie zrobić salto w powietrzu, ale często zdarza się, że rodzice wraz z maluchami odwiedzają gabinet już po pojawieniu się pierwszego zęba, lub kiedy dziecko potrafi się sprawnie komunikować z otoczeniem i posiada pełen komplet mlecznych ząbków. No cóż, każde z tych podejść jest całkiem w porządku, pod warunkiem, że ząbki dziecka nie są powodem do niepokoju. Jednak nie czekajcie na ból zęba, żeby odwiedzić dentystę. To tak, jakbyście czekali na lądowanie UFO, zanim zauważycie, że Wasze dziecko ma jakieś poważne problemy z zębami, które nawet przy szczotkowaniu widać. Pierwsza wizyta u dentysty dziecięcego ma ogromne znaczenie dla podejścia malucha do naszego specjalisty w dorosłym życiu. A nie chcemy, żeby nasz „maluch” unikał stomatologa jak diabeł wody święconej. Dlatego warto zaplanować pierwszą wizytę, kiedy wszystko jest w porządku – bez próchnicy i bez bólu zęba. To, jak wprowadzimy dziecko w świat stomatologii, będzie miało wpływ na jego podejście do przyszłych wizyt kontrolnych i leczenia.
No i na koniec, pamiętajcie, że stomatolog dziecięcy MM Dent we Wrocławiu oferuje świetne usługi stomatologiczne dla dzieci. Ale jesteśmy przede wszystkim przyjacielscy i zabawni, więc Wasze dziecko nie będzie się bać wizyt u nas. Będziemy oswajać je z lękiem przed nieznanym tak, jak tylko potrafimy – przez zabawę!

Informacja dla rodziców

DRODZY RODZICE

Nie przerażajcie swoich maluchów wizytą u dentysty! Wiemy, że czasami może być trudno przekonać dzieci do pójścia do stomatologa, ale bez obaw! Stomatolog dziecięcy we Wrocławiu MM Dent ma niesamowity zespół, który wie, jak pokonać strach małych pacjentów.
Nasz cudowny personel jest ekspertem w pracy z dziećmi i rozumie, że wizyta w gabinecie stomatologicznym może wywoływać stres. Ale nie martwcie się, nie używamy żadnych „wielkich wierteł” czy strasznych narzędzi! W przeciwnym razie mielibyśmy pełno przerażonych maluchów, a nie uśmiechnięte „stadko”.
W MM Dent dbamy o dobre samopoczucie Waszego dziecka, zarówno fizyczne, jak i psychiczne. Chcemy, żeby Wasze pociechy czuły się komfortowo i pewnie podczas wizyt. Dlatego staramy się stworzyć przyjazną atmosferę pełną uśmiechów i radości.
Oczywiście, wiemy, że dentysta to nie zawsze ulubione miejsce Waszego dziecka. Ale sprawcie, żeby zrozumiały, że stomatolog dziecięcy we Wrocławiu jest tak samo ważny jak pediatra, który pomaga dzieciom wyleczyć brzuszki czy gardełka. Powiedzcie im, że dentysta jest tu po to, by pomagać, a wizyta w naszym gabinecie to nic strasznego!
Nie dajcie się stereotypom i nie przekazujcie swoim maluchom strachu. Dajcie im szansę poznać nasz zespół i przekonać się, że stomatologia może być przyjemna i bezbolesna. A my zapewniamy Wam, że nasz stomatolog dziecięcy we Wrocławiu zadba o uśmiech Waszego dziecka w najbardziej delikatny i bezpieczny sposób.
Do zobaczenia w naszym gabinecie!

Siedziba MM Dent-u

53-203 Wrocław
ul. Hallera 96/3
budynek Ogrody Hallera.

Telefon kontaktowy

(71) 366 79 42, (0) 691 330 714
(0) 663 772 652, (0) 790 244 311

Godziny otwarcia gabinetu

8.00 – 20.00 (od poniedziałku do piątku)

8.00 – 14.00 (sobota)

Poczta e-mail

recepcja@mmdent.pl

Copyright © 2010-2023
ZETA Projekt Sp. z o.o.

All Rights Reserved