Historia MM Dent-u we Wrocławiu rozpoczyna się w 2005 roku, kiedy jego założycielka lekarz stomatolog Małgorzata Mania otwiera swoje gabinety stomatologiczne.

Historia MM Dent-u to nie tylko codzienna praca oraz stale powiększająca się liczba pracowników i pacjentów.

Historia MM Dent-u to nie tylko codzienna praca oraz stale powiększająca się liczba pracowników i pacjentów.

Obecny zespół MMdent-u tworzy trzynaście osób. Ta szczęśliwa trzynastka uzbierała się w ciągu 12 lat funkcjonowania gabinetu. Naszą przygodę zaczynałyśmy we czwórkę i do tej pory tylko jedna z nas zmieniła miejsce pracy. Potwierdza to, że najważniejszym celem naszego gabinetu jest stworzenie stabilnego, doskonale współgrającego ze sobą zespołu.

Wiadomo, że nie ma ludzi niezastąpionych jednak uważamy, że wieloletni pracownicy MMdent-u to nasz największy skarb. Ich wiedza, doświadczenie zawodowe oraz doskonała znajomość stałych pacjentów powodują, że udaje nam się stworzyć przyjazną, czasem wręcz rodzinną, atmosferę w gabinecie. Dzięki temu możemy prowadzić profesjonalne leczenie stomatologiczne na wysokim poziomie bez tworzenia sztucznych barier w komunikacji między małym pacjentem a lekarzem.

Filozofią MM Dent-u jest przede wszystkim profesjonalne leczenie w takich zakresach jak: chirurgia stomatologiczna, ortodoncja, protetyka, implanty, stomatologia estetyczna czy też stomatologia dziecięca. Ważną misją Gabinetu Stomatologicznego dla dzieci i dorosłych we Wrocławiu jest także edukacja w zakresie zdrowia zębów, dziąseł i całej jamy ustnej. Stawiając na profesjonalną i kompleksową realizację świadczeń dentystycznych, dbamy o każdy szczegół Państwa wizyty w naszym Gabinecie.

Poniżej kilka zdjęć ilustrujących te relacje.

 

siedziba

53-203 Wrocław
ul. Hallera 96/3- budynek Ogrody Hallera.

telefon kontaktowy

(71) 366 79 42, (0) 691 330 714
(0)663 772 652, (0)790 244 311

godziny otwarcia gabinetu

8.00 – 20.00 (od poniedziałku do piątku)
8.00 – 14.00 (sobota)

poczta e-mail

recepcja@mmdent.pl

Copyright © 2019 ZETA Projekt Sp. z o.o. All Rights Reserved