Historia

Gabinety

Usługi

Zespół

Strefa pacjenta

Film o MM Dent

najlepszy  dentysta dla dzieci i dorosłych we wrocławiu stomatolog dziecięcy we wrocławiu

• Sprawdź ofertę naszego gabinetu stomatologicznego, który cieszy się dobrą opinią wśród klientów •

Historia MM Dent-u

Czy jesteście gotowi na wspaniałą opowieść o stomatologu dla dzieci we Wrocławiu?
Pozwólcie, że przedstawimy Wam historię MM Dent-u, bądź co bądź najlepszego dziecięcego gabinetu dentystycznego we Wrocławiu!

Każda historia ma swój początek.

Nasza rozpoczęła się w 2005 roku. Bez wątpienia wszystko dzięki utalentowanej założycielce i dentystce, Małgorzacie Manii. Od tamtej pory MM Dent stał się prawdziwym rajem dla maluchów, gdyż obawy o wizytę u dentysty zamieniają się w radość i uśmiech. Zabawki, kolorowe sale i przyjazny personel sprawiają, że dzieci czują się jak w bajkowej krainie. Dlatego dołącz do nas i odkryj historię MM Dent-u, gdzie bez wątpienia zabawa i zdrowe zęby idą ze sobą w parze!

Wyobraźcie to sobie: Małgorzata, nieustraszona pionierka stomatologii, rozpoczęła misję niesienia uśmiechu i zdrowych zębów mieszkańcom Wrocławia. Uzbrojona w pasję do stomatologii i błyszczący zestaw narzędzi dentystycznych, otworzyła swoją pierwszą klinikę stomatologiczną. I tak narodziło się dziedzictwo MM Dent!
 Szybko do przodu do dnia dzisiejszego, dzięki czemu krótko mówiąc, MM Dent stał się miejscem docelowym dla mieszkańców Wrocławia. Ponieważ naszym celem jest przede wszystkim zapewnienie najwyższej jakości opieki stomatologicznej, pacjenci leczący się w gabinecie stomatologicznym MM Dent wychodzą z jaśniejszym uśmiechem.

Ale oto zwrot akcji.

Prawdę mówiąc, nie jesteśmy zwykłym gabinetem dentystycznym. Bez wątpienia nie! W MM Dent specjalizujemy się w leczeniu najmłodszych pacjentów. Zgadza się, bo faktem jest, że jesteśmy ekspertami w dziedzinie stomatologii dziecięcej! Rozumiemy, że wizyta u dentysty może również być zniechęcająca, w szczególności dla Waszych dzieci. Mając to na uwadze nie musicie się obawiać, ponieważ nasz zespół stomatologiczny tak naprawdę dokładnie wie, jak sprawić, aby każda wizyta u dentysty była zarówno pozytywnym jak i przyjemnym doświadczeniem dla dzieci.
Tak więc, bez względu na to, czy macie czas na rutynową kontrolę, czy też szukacie specjalistycznej opieki dentystycznej dla swoich małych dzieci, MM Dent jest tutaj, aby zaspokoić wszystkie Wasze potrzeby stomatologiczne. Dlatego dołączcie do nas w naszej podróży, ponieważ faktem jest iż ciągle sprawiamy, że Wrocław uśmiecha się jaśniej!

Pamiętajcie iż MM Dent z pewnością zadba o Wasz uśmiech jak nikt inny!

Tak naprawdę jesteśmy dumni, iż nasza przygoda stomatologiczna bez wątpienia trwa już od ponad 15 lat. Nasze „M” w MM Dent oznacza Magiczne, Marzycielskie i przede wszystkim Miłe. Podsumowując, czekamy na Was i Wasze dziecko z otwartymi ramionami, gotowi by wprowadzić Was do naszego stomatologicznego świata zarówno pełnego radości, uśmiechów jak i niesamowitych przygód!

Dlatego nie zwlekajcie! Umówcie się na wizytę w naszym gabinecie stomatologicznym we Wrocławiu.

Fotogaleria

Poniżej kilka zdjęć.

Siedziba MM Dent-u

53-203 Wrocław
ul. Hallera 96/3
budynek Ogrody Hallera.

Telefon kontaktowy

(71) 366 79 42, (0)691 330 714
(0)663 772 652, (0)790 244 311

Godziny otwarcia
gabinetu

8.00 – 20.00
(od poniedziałku do piątku)

8.00 – 14.00
(sobota)

Poczta e-mail

recepcja@mmdent.pl

Copyright © 2010-2023 ZETA Projekt Sp. z o.o. All Rights Reserved