Stanowimy zgrany i ambitny zespół, w którym każdy ma swoje cele i określone zadania.

Stanowimy zgrany i ambitny zespół, w którym każdy ma swoje cele i określone zadania.

Mimo jasnego podziału obowiązków wszyscy staramy się uzupełniać i pomagać sobie nawzajem. Dobro naszych pacjentów, ich wygoda i komfort są dla nas najważniejsze. Robimy wszystko, żeby odwiedzający nas pacjenci mimo początkowego dyskomfortu szybko zapomnieli o nieprzyjemnych odczuciach związanych z wizytą u stomatologa. Największą satysfakcję sprawia nam uśmiech pacjentów, możliwość swobodnej konwersacji w trakcie wizyty oraz ich zadowolenie po wykonanym zabiegu. Pochwały z ust dzieci, to nie tyko zawodowa satysfakcja, ale także często rozczulające przeżycie, które dodaje nam energii przed spotkaniem z kolejnym pacjentem.

 

lekarze

 

 

 

małgosia

marta

monika

magda

marek

dorotka

paulina

iza

ewelina

małgosia

Doktor Małgosia najczęściej pracuje z Agnieszką oraz z Jolą. Pierwsza para to przykład przyjaźni, która wszystko zrozumie, wszystko wybaczy, jest cierpliwa i łaskawa. Ten zgodny team zarówno prywatnie jak i zawodowo rozumie się bez słów, dlatego też współpraca przy pacjencie układa się im perfekcyjnie. Z Jolą są jak ogień i woda, słońce i deszcz ? Dwa przeciwne bieguny, które współistnieją razem skutecznie buforując atmosferę w gabinecie i stosunki między pracownikami. Pani Jola wszystko planuje i notuje a Pani Małgosia uważa, że plany są po to żeby je zmieniać, a notatek nie czyta. Mimo to wspólnie wykonują wszystkie zamierzone cele i zadania, zapewniając sprawne funkcjonowanie gabinetu. Różowy optymizm Małgosi i szary racjonalizm Joli uzupełniają się nawzajem tworząc pastelową kompozycję nastrojów, która udziela się odwiedzającym gabinet Pacjentom.

magda

Doktor Madzia to stomatolog rodzinny. Początkowo leczy dzieci, dla których jest niczym starsza koleżanka – później swoim opanowaniem i siłą spokoju przyciąga na fotel rodziców, kuzynów, ciocie i wujków. Po pierwsze leczy próchnicę, ale nigdy nie zapomni o usunięciu kamienia nazębnego, zawsze sprawdzi głębokość kieszeni dziąsłowych i wykryje ewentualne nieprawidłowości zgryzowe.
Wraz z Madzia bardzo często pracuje Emilką – z natury eteryczna, swoją delikatnością dodaje odwagi i animuszu wszystkim małym pacjentom. Natomiast dorośli czując przy niej przyjazna aurę, pozbywają się leku przed leczeniem i bez przeszkód otwierają buzie.

dorotka

Doktor Dorotka – specjalistka od trudnych przypadków (nie tylko w dziedzinie stomatologii dziecięcej). Zapalnie zmienione dziąsła i zagadkowe bóle zębowe zawsze przyciągają Panią Doktor, która mozolnie i ze stoickim spokojem rozwiązuje wszystkie problemy.
Bezkonkurencyjna u boku dr Doroty jest jej asystentka- Pani Małgosia. Z zaskakującą wprawą wyprzedza myśli Dorotki a swoim melodyjnym i ciepłym głosem ukoi nie tylko roztrzęsione emocje pacjentów ale i Panią Doktor.

iza

Doktor Iza bardzo lubi przyjmować dzieci, ale jeśli na fotelu spotka dorosłego pacjenta z łatwością sięga do wiedzy z dziedziny chirurgii bądź ortodoncji. Pani Madzia, która zazwyczaj jej asystuje, dba aby pacjent nie zwracał uwagi na czynności, które musi podjąć w trakcie leczenia doktor Iza. Swoim ciepłym na i pełnym radości spojrzeniem stara się uspokoić lęki i niepokoje każdego pacjenta.

marta

Doktor Marta pełna empatii dla swoich pacjentów. Cierpliwa wobec nawet najbardziej zbuntowanym przeciwko uwierającym w buzi drutom dzieci. Potrafi połączyć swój profesjonalizm z niezwykłą subtelnością i delikatnością w montowaniu sprytnych drucików i sprężynek zębowych.
Asystowaniem pani Marcie zajmuje się często asystentka Agatka, która oprócz codziennej pracy przy fotelu w naszym gabinecie odpowiedzialna jest za profesjonalne zabiegi z zakresu higienizacji jamy ustnej.

marek

Doktor Marek w gabinecie wykonuje zabiegi z zakresu chirurgii i protetyki. Usuwa niebezpieczne dla zdrowia, a na ich miejsce wstawia piękne i uśmiechnięte zamienniki. Czynności te wykonuje z ogromną delikatnością i nawet z najbardziej opornymi korzeniami zębów potrafi uporać się w sposób niezauważalny dla pacjenta. Każdemu zabiegowi towarzyszy nie tylko uśmiech Pana Doktora, ale i liczne okrzyki radości pacjenta spowodowane nowymi ząbkami. Dr Marek, mimo że w naszym gabinecie przyjmuje od niedawna, to swoją wiedzą i doświadczeniem wspomaga funkcjonowanie gabinetu od samego początku.

paulina

ewelina

monika

asystenci

 

 

 

jola

martyna

marcin

agnieszka

marcelina

emilia

tatiana

siedziba

53-203 Wrocław
ul. Hallera 96/3- budynek Ogrody Hallera.

telefon kontaktowy

(71) 366 79 42, (0) 691 330 714
(0)663 772 652, (0)790 244 311

godziny otwarcia gabinetu

8.00 – 20.00 (od poniedziałku do piątku)
8.00 – 14.00 (sobota)

poczta e-mail

recepcja@mmdent.pl

Copyright © 2019 ZETA Projekt Sp. z o.o. All Rights Reserved