Gabinety MM Dent we Wrocławiu mają swoja atrakcję – jest nią unit stomatologiczny w kształcie smoka. Nasz zielony stworek wywołuje uśmiech na twarzy nie tylko u dzieci.

Atrakcją naszego gabinetu jest unit stomatologiczny w kształcie smoka.
Nasz zielony stworek wywołuje uśmiech na twarzy nie tylko u dzieci.

Dla odwiedzających Gabinety MM Dent we Wrocławiu, atmosferę przyjaźni i uśmiechu, tworzy nie tylko miły i troskliwy personel. Również pomieszczenia, w których przyjmujemy naszych Pacjentów utrzymane są w ciepłym i kojącym klimacie. Kolorowa poczekalnia cieszy swoimi barwami oczy dorosłych i ich pociech. Podczas oczekiwania na wizytę dzieci mogą pobawić się w specjalnie dla nich urządzonym kąciku do zabawy, a ich rodzice w tym czasie często nadrabiają zaległości prasowe. Każdy gabinet urządzony jest w odrębnej tematyce. Gra kolorów, bajkowe motywy na ścianach odwracają uwagę od widoku stomatologicznego sprzętu. Unosząca się delikatna woń olejków aromatycznych niweluje źle kojarzące się dzieciom zapachy znane z innych gabinetów stomatologicznych i lekarskich. Telewizory umieszczone na suficie bezpośrednio nad pacjentami pozwalają odwrócić uwagę w trakcie leczenia stomatologicznego i chociaż częściowo umożliwiają poczuć się jak we własnym fotelu.

Coraz więcej gabinetów stomatologicznych dba, by leczenie zębów było dla dzieci miłą przygodą. Sposobem na zachęcenie dziecka do leczenia są kolorowe plomby (pomarańczowe, cytrynowe, złote, srebrne, niebieskie, różowe i zielone). – Dzieci same wybierają kolor wypełnienia, co pomaga rozładować stres.

Atrakcją naszego gabinetu jest unit stomatologiczny w kształcie smoka. Nasz zielony stworek wywołuje uśmiech na twarzy nie tylko u dzieci.

 

Dorośli widząc fotel z zielonym ogonem przestają myśleć o leczeniu a zaczynają zastanawiać się jak na takim bajkowym fotelu można profesjonalnie leczyć. I o to chodzi, bo wiadomo, że nie jest to możliwe, ale pomarzyć można.

 

Jeżeli chcesz skorzystać ze skrótu do galerii zdjęć (gabinety) kliknij w ikonę z owocem a zostaniesz przeniesiony do wybranego gabinetu; np. klikając w ikonę z truskawką zobaczysz gabinet różowy, itp.

siedziba

53-203 Wrocław
ul. Hallera 96/3- budynek Ogrody Hallera.

telefon kontaktowy

 (71) 366 79 42, (0) 691 330 714
(0)663 772 652, (0)790 244 311

godziny otwarcia gabinetu

8.00 – 20.00 (od poniedziałku do piątku)
8.00 – 14.00 (sobota)

poczta e-mail

recepcja@mmdent.pl

Copyright © 2019 ZETA Projekt Sp. z o.o. All Rights Reserved